Ogrzewanie akumulacyjne

Ogrzewanie łazienek to dla każdego bardzo istotna sprawa. Musimy pamiętać o utrzymywaniu odpowiedniej temperatury oraz o komforcie jaki jest niezbędny w tym pomieszczeniu.

Głównym elementem grzewczym jaki montujemy w łazienkach są maty grzewcze jednak w przypadku potrzeby np. suszenia ręczników lub dynamicznego wygrzania łazienki proponujemy różnego rodzaju grzejniki.

Deva czarne szkło

Posiada wbudowany termostat dotykowy który możemy zaprogramować na cały tydzień.

Wyposażony jest również w wyświetlacz LED, czujnik otwartego okna, funkcję suszenia ręczników.

WINDY VISIO

ŁAZIENKOWY GRZEJNIK ELEKTRYCZNY Z LUSTREM

Nowa generacja termowentylatorów Windy do łazienek to zaawansowana technologia, która zapewnia precyzyjne i spersonalizowane zarządzanie komfortem twojej łazienki. Radialight zaprojektował i stworzył produkt, który w ciągu zaledwie kilku minut rozprowadzi przyjemne ciepło w całej łazience.

Zintegrowany czujnik obecności sprawia, że ​​Windy jest praktycznie autonomiczny: ciepło będzie emitowane tylko wtedy, gdy ktoś zostanie wykryty oraz maksymalnie do 10 minut po wyjściu z łazienki. Po tym czasie WINDY VISIO automatycznie ustawi się na funkcję ECO (o 3,5°C mniej niż ustawiona na termostacie), a powróci do ustawionego poziomu komfortu, po wykryciu osoby w łazience. Ta opcja jest niezbędna do zapewnienia stałej oszczędności energii i zawsze gwarantuje komfortową temperaturę.

QUADRO VISIO

Elektryczny grzejnik łazienkowy do montażu ściennego posiadający front z lustra.

Termowentylator łazienkowy QUADRO VISIO jest bardzo płaski ponieważ ma zaledwie 11 cm grubości i dodatkowo jego front zrobiony jest z lustra.

Sterowanie odbywa się za pomocą dotykowego ekranu.

Reling do ręczników jest całkowicie zintegrowany z obudową urządzenia oraz posiada ukryte wieszaki usytuowane na tyle relingu.

ICON

Szary lub Biały pionowy grzejnik ICON posiada innowacyjny element grzewczy promiennikowo-konwekcyjny, które emituje ciepło za pomocą podczerwieni oraz naturalną konwekcję. Wyposażony jest w termostat z wyświetlaczem, który ułatwia sterowanie.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi
produktami to zobacz nasze realizacje!